Webonary (1.0.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: List
mg: Lisitra

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Enter the terms you wish to search for.
mg: Ampidiro ireo teny tianao karohana.
