Webonary (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Plain text
mn: Энгийн текст
