Webonary (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: General
ps: ټوليز

en: - Select -
ps: - غوره -
