Webonary (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: List
ru: Список

en: Language
ru: Язык

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Published
ru: Опубликовано

en: Plain text
ru: Простой текст

en: General
ru: Общий

en: Definition
ru: Определение

en: Changed
ru: Изменение

en: Enter the terms you wish to search for.
ru: Введите ключевые слова для поиска.

en: Word
ru: Слово

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Variants
ru: Варианты

en: exposed
ru: раскрыт

en: Allowed types: @extensions.
ru: Допустимые типы: @extensions.
