Webonary (1.0.0-alpha2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Plain text
si: සරල වගන්ති
