Webonary (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.
