Webonary (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (25 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: List
sv: Lista

en: Language
sv: Språk

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Published
sv: Publicerad

en: Plain text
sv: Ren text

en: General
sv: Allmän

en: Diff
sv: Skillnad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Variants
sv: Varianter

en: exposed
sv: exponerad

en: Allowed types: @extensions.
sv: Tillåtna filtyper: @extensions.
