Webonary (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: View
ta: பார்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: General
ta: பொது

en: Definition
ta: சொற்பொருள் விளக்கம்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
