Webonary (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Language
te: భాష

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: General
te: సాధారణ

en: Definition
te: నిర్వచనం

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
