Webonary (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Language
ur: زبان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: PHP
ur: پی ایچ پی

en: Published
ur: شائع شدہ
