WebP (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Other
pt: Outro

en: About
pt: Sobre

en: Image generation in progress. Try again shortly.
pt: Geração de imagem em curso. Tente novamente em breve.

en: Error generating image.
pt: Erro ao gerar a imagem.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
pt: Não foi possível gerar a imagem proveniente da localizada em %path.
