WebP (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Other
az: Digər

en: About
az: Haqqında

en: Error generating image.
az: Şəkil yaratma xətası.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
az: %path yerləşən əldə edilmiş təsviri yaratmaq mümkün deyil.

en: Error generating image, missing source file.
az: Şəkil yaratma xətası, mənbə faylı çatışmır.

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
az: %source_image_path ünvanındakı mənbə şəkli %derivative_path ünvanında törəmə şəkil yaratmağa çalışarkən tapılmadı.
