WebP (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб

en: Image generation in progress. Try again shortly.
be: Утварэнне выявы ў працэсе. Паспрабуйце зноў праз кароткі прамежак часу.

en: Error generating image.
be: Памылка генерацыі выявы.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
be: Немагчыма ўтварыць вытворную выяву, змешчаную ў %path.
