WebP (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Other
hu: Egyéb

en: About
hu: Leírás

en: Image generation in progress. Try again shortly.
hu: A kép előállítása folyamatban van. Érdemes rövid idő múlva újrapróbálni.

en: Error generating image.
hu: Hiba történt a kép előállításakor.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
hu: %path helyen sikertelen a származtatott kép létrehozása.

en: Error generating image, missing source file.
hu: Hiba kép létrehozásakor, hiányzó forrásfájl.
