WebP (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Other
ca: Altres

en: About
ca: Detalls

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ca: Generació de la imatge en progrés. Torneu-ho a provar en breu.

en: Error generating image.
ca: Error al generar la imatge.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ca: No s'ha pogut generar la imatge derivada que es troba a %path.

en: Error generating image, missing source file.
ca: S'ha produït un error en generar la imatge, falta el fitxer font.
