WebP (8.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om

en: Image generation in progress. Try again shortly.
da: Billedoprettelse i gang. Prøv igen om et øjeblik.

en: Error generating image.
da: Fejl ved generering af billede.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
da: Kan ikke generere det afledte billede på %path.

en: Error generating image, missing source file.
da: Fejl ved generering af billede, manglende originalfil.
