WebP (8.x-1.0-beta5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Other
id: Lainnya

en: About
id: Tentang

en: Image generation in progress. Try again shortly.
id: Pembangkitan gambar sedang berlangsung Coba lagi sebentar lagi.

en: Error generating image.
id: Kesalahan menghasilkan gambar.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
id: Tidak dapat menghasilkan gambar turunan yang berlokasi di %path.

en: Error generating image, missing source file.
id: Kesalahan menghasilkan gambar, file sumber hilang.
