WebP (8.x-1.0-beta5) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Other
nl: Andere

en: About
nl: Over

en: Image generation in progress. Try again shortly.
nl: De afbeeldingen worden momenteel gegenereerd. Probeer het zo nog eens.

en: Error generating image.
nl: Fout bij het aanmaken van de afbeelding.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
nl: Kan de afgeleide afbeelding niet aanmaken op %path.

en: Error generating image, missing source file.
nl: Fout tijdens het genereren van de afbeelding, het bronbestand ontbreekt.

en: Could not generate WebP image.
nl: De WebP-afbeelding kon niet worden gegenereerd.

en: WebP settings
nl: WebP-instellingen
