WebP (8.x-1.0-beta5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Other
oc: Autre

en: About
oc: A prepaus

en: Image generation in progress. Try again shortly.
oc: Generacion de l'imatge en progrés. Tornatz-lo a provar en breu.

en: Error generating image.
oc: Error al generar l'imatge.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
oc: Es pas estat possible de generar l'imatge derivada que se tròba a %path.
