WebP (8.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Other
tr: Diğer

en: About
tr: Hakkında

en: Image generation in progress. Try again shortly.
tr: Resim oluşturma işlemi sürüyor. Lütfen az sonra tekrar deneyin.

en: Error generating image.
tr: Resim oluşturmada hata.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
tr: %path yolunda bulunan türetilmiş resim oluşturulamadı.

en: Error generating image, missing source file.
tr: Görsel oluşturulurken hata oluştu, kaynak dosya eksik.
