WebP (8.x-1.0-beta6) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Other
ro: Altele

en: About
ro: Despre

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ro: Generare imagine în progres. Încearcă din nou mai târziu.

en: Error generating image.
ro: Eroare la generare imagine.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ro: Imposibil de generat imaginea derivată localizată la %path.

en: Error generating image, missing source file.
ro: Eroare la generarea imaginii, fișier sursă lipsă.
