WebP (8.x-1.0-beta7) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis

en: Image generation in progress. Try again shortly.
cs: Obrázek se právě vytváří. Zkuste to o chvíli později.

en: Error generating image.
cs: Chyba při vytváření obrázku.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
cs: Nebylo možné vytvořit obrázek z umístění %path.

en: Error generating image, missing source file.
cs: Nelze vygenerovat obrázek, chybí zdrojový soubor.
