WebP (8.x-1.0-beta7) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Other
fi: Muu

en: About
fi: Tietoja

en: Image generation in progress. Try again shortly.
fi: Kuvanluonti käynnissä. Yritä uudelleen hetken kuluttua.

en: Error generating image.
fi: Virhe kuvan luonnissa.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
fi: Muokatun kuvan lataaminen osoitteesta %path epäonnistui.

en: Error generating image, missing source file.
fi: Virhe luotaessa kuvaa, puuttuva lähdetiedosto.
