WebP (8.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Other
ja: その他

en: About
ja: アバウト

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ja: 画像生成を実行中です。少し待ってから再度やり直してください。

en: Error generating image.
ja: 画像生成エラー。

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ja: %path に派生画像ファイルを生成できません。

en: Image quality
ja: 画像の品質

en: Error generating image, missing source file.
ja: 画像生成でのエラー。元ファイルがありません。
