WebP (8.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Other
pt: Outros

en: About
pt: Sobre

en: Image generation in progress. Try again shortly.
pt: Geração da imagem em andamento. Tente novamente em breve.

en: Error generating image.
pt: Erro ao gerar imagem.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
pt: Não foi possível gerar a imagem derivada em %path.

en: Error generating image, missing source file.
pt: Erro ao gerar imagem, arquivo de origem ausente.
