WebP (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Other
ru: Другое

en: About
ru: Информация

en: Image generation in progress. Try again shortly.
ru: Генерация изображения. Попробуйте вскоре.

en: Error generating image.
ru: Ошибка генерации изображения.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
ru: Невозможно создать заданное изображение в %path.

en: Error generating image, missing source file.
ru: Ошибка генерирования изображения, отсутствует исходный файл.
