WebP (8.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Other
et: Muu

en: About
et: Programmist

en: Image generation in progress. Try again shortly.
et: Pildi genereerimine on pooleli. Proovi hetke pärast uuesti.

en: Error generating image.
et: Viga pildi genereerimisel.

en: Error generating image, missing source file.
et: Viga pildi genereerimisel, puudub algfail.
