Webpack Reactjs SASS (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Size
bn: সাইজ

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Color
bn: রং
