Webpage (11.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Layout
ar: تخطيط

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ar: مسودة

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
ar: إنشاء مسودة جديدة

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ar: نشر
