Webpage (11.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: On
ro: Pornit

en: Layout
ro: Prezentare

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină
