Webpage (11.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: On
uk: Увімкнено

en: Layout
uk: Макет

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Editorial
uk: Редагування

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
uk: Архівовано

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: Workflow state label]
en: Published
uk: Опубліковано

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
uk: Архівувати

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
uk: Відновити до чернетки

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
uk: Відновити

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
uk: Створити нову чернетку

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
uk: Опублікувати
