Webpage (8.2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: File
ne: फ़ाइल

en: Media
ne: मिडिया

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
