Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Transaction date
da: Transaktionsdato

en: Transactions
da: Transaktioner

en: Edit
da: Redigér

en: Name
da: Navn

en: View
da: Vis

en: Path
da: Sti

en: Files
da: Filer

en: Created
da: Oprettet

en: Session ID
da: Sessions-ID

en: Card Number
da: Kortnummer

en: Amount
da: Beløb

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Private Key
da: Privat Nøgle

en: Order
da: Rækkefølge

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Token
da: Symbol

en: Production
da: Produktion

en: Products
da: Produkter

en: Credit
da: Kredit

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse

en: Response code
da: Responskode

en: Private key
da: Privat nøgle

en: Configuration name
da: Konfigurationsnavn

en: Order number
da: Ordrenummer
