Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Upload
el: Αποστολή

en: Files
el: Αρχεία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: Card Number
el: Αριθμός κάρτας

en: Amount
el: Ποσό

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Order
el: Σειρά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Production
el: Παραγωγή

en: Products
el: Προϊόντα

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί

en: Configuration name
el: Όνομα ρυθμίσεων

en: Order number
el: Αριθμός παραγγελίας
