Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Transaction date
et: Ülekande kuupäev

en: Transactions
et: Tehingud

en: Edit
et: Muuda

en: Logs
et: Logid

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Files
et: Failid

en: Created
et: Loodud

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Amount
et: Kogus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Order
et: Järjestus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Products
et: Tooted

en: Credit
et: Kreedit

en: Environment
et: Keskkond

en: Configuration name
et: Seadistuse nimi

en: Order number
et: Tellimuse number
