Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Transaction date
fi: Kaupan päiväys

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Test
fi: Testi

en: Logs
fi: Loki

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Upload
fi: Siirrä

en: Files
fi: Tiedostot

en: Created
fi: Luotu

en: Card Number
fi: Kortin numero

en: Amount
fi: Määrä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Order
fi: Järjestys

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Token
fi: Muuttuja

en: Production
fi: Tuotanto

en: Products
fi: Tuotteet

en: Response code
fi: Vastauskoodi

en: Private key
fi: Yksityinen avain

en: Configuration name
fi: Asetusten nimi

en: Payment type
fi: Maksutyyppi

en: Order number
fi: Tilauksen numero
