Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Transactions
gl: Transaccións

en: Edit
gl: Editar

en: Test
gl: Proba

en: Logs
gl: Rexistros

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Upload
gl: Subir

en: Files
gl: Ficheiros

en: Created
gl: Creado

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Card Number
gl: Número de Tarxeta

en: Amount
gl: Cantidade

en: Configuration
gl: Configuración

en: Private Key
gl: Chave privada

en: Order
gl: Orde

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Token
gl: Símbolos

en: Products
gl: Produtos

en: Private key
gl: Clave privada

en: Order number
gl: Número de pedido
