Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Transaction date
he: תאריך פעולה

en: Transactions
he: פעולות

en: Edit
he: עריכה

en: Test
he: בדיקה

en: Logs
he: לוגים

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Upload
he: העלאה

en: Files
he: קבצים

en: Created
he: נוצר

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Amount
he: כמות

en: Configuration
he: הגדרות

en: Order
he: סידור

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Token
he: אסימון

en: Products
he: מוצרים

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Configuration name
he: שם התצורה

en: Order number
he: מספר הזמנה
