Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Transaction date
hi: लेन - देन की तारीख

en: Transactions
hi: लेनदेन

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: Logs
hi: लॉग

en: Name
hi: नाम

en: View
hi: देखें

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Upload
hi: अपलोड

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Created
hi: निर्मित

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Order
hi: क्रम

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Commerce
hi: व्यापार
