Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
