Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Transaction date
ja: トランザクション日

en: Transactions
ja: トランザクション

en: Edit
ja: 編集

en: Test
ja: テスト

en: Logs
ja: ログ

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Upload
ja: アップロード

en: Files
ja: ファイル

en: Created
ja: 作成

en: Session ID
ja: セッションID

en: Card Number
ja: カード番号

en: Amount
ja: 量

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Order
ja: オーダー

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Token
ja: トークン

en: Production
ja: 運用中

en: Products
ja: 商品

en: Credit
ja: 現金

en: Return
ja: 戻る

en: Response code
ja: レスポンスコード

en: Private key
ja: 秘密鍵

en: Configuration name
ja: 構成名

en: Order number
ja: 注文番号

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻
