Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Transaction date
ka: ტრანზაქციის თარიღი

en: Transactions
ka: ტრანზაქციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გზა

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Files
ka: ფაილები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
