Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Transaction date
kk: Операцияның датасы

en: Transactions
kk: Шарттар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Test
kk: Тест

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Created
kk: Құрылған
