Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Transactions
kn: ವ್ಯವಹಾರಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Private Key
kn: ಖಾಸಗಿ ಕೀಲಿ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Return
kn: ಹಿಂದಿರುಗು
