Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Upload
ku: بارکردن

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Order
ku: ڕیز
