Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Transaction date
lt: Operacijos data

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Test
lt: Testas

en: Logs
lt: Logai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Upload
lt: Įkelti

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: Card Number
lt: Kortelės numeris

en: Amount
lt: Suma

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Order
lt: Tvarka

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Production
lt: Produkcija

en: Products
lt: Prekės

en: Credit
lt: Kreditas

en: Order number
lt: Užsakymo numeris
