Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Transaction date
lv: Darījuma datums

en: Transactions
lv: Transakcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Test
lv: Tests

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Files
lv: Faili

en: Created
lv: Izveidots

en: Card Number
lv: Kartes numurs

en: Amount
lv: Summa

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Order
lv: Secība

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Token
lv: Marķieris

en: Production
lv: Darba

en: Products
lv: Preces

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Configuration name
lv: Konfigurācijas nosaukums

en: Order number
lv: Pasūtījuma numurs
