Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Transaction date
ml: ഇടപാട്  തീയതി

en: Transactions
ml: ഇടപാടുകൾ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Name
ml: പേര്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Path
ml: വഴി

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്
