Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Transaction date
mr: व्यवहार दिनांक

en: Transactions
mr: व्यवहार

en: Edit
mr: संपादन

en: Test
mr: चाचणी

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Upload
mr: अपलोड

en: Files
mr: फाईल्स

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Card Number
mr: कार्डचा क्रमांक

en: Configuration
mr: संरूपण
