Webpay (8.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Transaction date
nl: Transactiedatum

en: Transactions
nl: Transacties

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Upload
nl: Uploaden

en: Files
nl: Bestanden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Card Number
nl: Kaartnummer

en: Amount
nl: Bedrag

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Private Key
nl: Privé sleutel

en: Order
nl: Volgorde

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Production
nl: Productie

en: Products
nl: Producten

en: Environment
nl: Omgeving

en: Return
nl: Terugkeren

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: Response code
nl: Statuscode

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Configuration name
nl: Configuratienaam

en: Payment type
nl: Betalingstype

en: Order number
nl: Bestelnummer

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Log status
nl: Statuslog
